Home Škola Vybavení školy

Vybavení školy

Vybavení školy v Jihlavě

Škola se nachází v Jihlavě na Rantířovské ulici, v klidné lokalitě nedaleko městské čtvrti Horní Kosov. Uvnitř budovy se nachází devět kmenových tříd,  dále jazykové učebny, učebna písemné a elektronické komunikace, učebny informačních technologií, učebna biologie a fyziky, učebna matematiky, kanceláře a kabinety, žákovská knihovna, fitness, tři privátní pokoje, kuchyňka, žákovské šatny a sociální zařízení, která prošla nedávnou celkovou rekonstrukcí. Každý žák disponuje vlastní uzamykatelnou skříňkou v šatně.

Všechny učebny jsou vybaveny audiovizuální technikou, která umožňuje žákům kvalitní výuku. Žákovská knihovna obsahuje cca 1000 titulů beletrie a naučné literatury, zájemcům jsou k dispozici i cizojazyčné knihovny nabízející anglická, německá a francouzská díla.

V učebně písemné a elektronické komunikace jsou studentům k dispozici počítače s programovým vybavením pro výuku desetiprstové hmatové techniky, učebny informačních technologií jsou vybaveny počítači PC a speciální audiovizuální technikou. Každá učebna má kapacitu max. 20 míst, při výuce má každý žák k dispozici samostatné pracovní místo. Učebny jsou napojeny na Internet, vybaveny projekční technikou, tiskárnami a klimatizací pro zkvalitnění výukového prostředí zejména v letních měsících. Samozřejmostí je možnost  bezdrátového připojení k Internetu v celém objektu školy

.

Učebny, knihovnu i posilovnu mohou studenti využívat nejen v době výuky, ale i ve svém osobním volnu.
Během přestávek se žáci mohou občerstvit nápojem ze dvou nápojových automatů.

Přímo u školy je zastávka MHD, před školou je k dispozici parkoviště a školní zahrada.

.   vybaveni2  vybaveni3

 

 

Sdílej