Home Události BEZPEČNÝ ŽIVOT NA VYSOČINĚ – DEN POLICIE ČR

Co se děje v ŠECR Jihlava

BEZPEČNÝ ŽIVOT NA VYSOČINĚ – DEN POLICIE ČR

Zveme Vás na akci, kterou pomáhají organizovat naši studenti. Předvedeme Vám úspěšný program “S Amálkou”, můžete se těšit na výtvarnou soutěž, malování na obličej a další.

Proběhne představení složek IZS Kraje Vysočina a dalších subjektů – Městská policie Jihlava, Armáda ČR, BESIP, Kraj Vysočina, Město Jihlava, Zdravotní pojišťovna MVČR
9 – 12 hodin – dynamické i statické ukázky – určeno pro děti všech typů škol z celého kraje
13 – 16 hodin – statické ukázky – program prevence pro širokou veřejnost
Akce se koná pod záštitou pana primátora, pana hejtmana a pana policejního prezidenta.
Kdy: 21.6.2017 9:00
Kde: Areál letního kina Heulos

Informace o události

Sdílej

Aktuálně

 • Uzavření školy ode dne 19. dubna 2021 do odvolání

  V návaznosti na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 12. dubna 2021 je zakázána osobní přítomnost žáků ve škole v období od 19. dubna 2021 do odvolání.

  Zakázány jsou i odborné praxe a odborný výcvik. Možné jsou osobní konzultace žáků všech ročníků, a to jednotlivě jeden žák a jeden vyučující. Povolené jsou skupinové konzultace žáků maturitních ročníků a žáků ohrožených školním neúspěchem v maximálním počtu 6 žáků v jedné skupině. Dále je povoleno konání komisionálních opravných a komisionálních náhradních zkoušek a konání přijímacích zkoušek, závěrečných zkoušek, maturitních zkoušek, absolutorií a mezinárodně uznávaných zkoušek, a to za účasti nejvýše 20 osob v místnosti.

  V souladu se školským zákonem a školním řádem nařizuji v tomto období distanční výuku.

  Ing. David Vítek

  ředitel

 • Uzavření školy ode dne 12. dubna 2021 do 18. dubna 2021

  V návaznosti na prodloužení účinnosti krizového opatření č. 200 ze dne 26. února 2021 je zakázána osobní přítomnost žáků ve škole v období od 12. dubna 2021 do 18. dubna 2021.

  Zakázány jsou i odborné praxe a odborný výcvik. Možné jsou pouze osobní konzultace žáků všech ročníků, a to jednotlivě jeden žák a jeden vyučující. Dále je povoleno konání komisionálních opravných a komisionálních náhradních zkoušek a konání přijímacích zkoušek, závěrečných zkoušek, maturitních zkoušek, absolutorií a mezinárodně uznávaných zkoušek, a to bez omezení počtu osob.

  V souladu se školským zákonem a školním řádem nařizuji v tomto období distanční výuku.

  Ing. David Vítek

  ředitel

 • Nový školní včelín už roste

  Blížíme se do finále!

     

   

NAŠI UČITELÉ