Home Události Pojďme se potápět!

Co se děje v ŠECR Jihlava

Pojďme se potápět!

Přátelé a je to znovu tady!

Více než dva roky absence pod vodou! Artróza kyčelního kloubu je totiž pěkná „sviňa“ a dokázala zastavit i mé běhání.

Dva roky navzdory verdiktu lékařů, že operace je nevyhnutelná, jsem se utěšoval, že se s tou „sviňou“ nějak musím popasovat, že zcela určitě je z toho maléru nějaká jiná cesta. Není!

Vyhodil jsem fůru peněz za nejrůznější TV reklamou proklamované preparáty, které slibovaly mým kloubům zaručenou pomoc. Žraločí chrupavku (pokud je opravdu vyráběná ze žraloků!) jsem nakonec s obrovskými výčitkami na duši potápěče a ochránce přírody, pojídal po hrstech. Žádné zlepšení! Jen snad obava, že na hřbetě mě z toho spořádaného množství žraločí chrupavky, vyroste na moři tolik obávaná trojúhelníková ploutev. Naštěstí se na sklonku loňského roku našel kamarád-lékař, který mě ukecal a ten zničený kus kosti mě vyměnil za skvělou titanovou náhradu. Stávám se sice trochu robocopem, ale překvapivě to funguje a já mohl definitivně zahodit berle!

Takže jdeme do toho znovu! Na jihlavské škole roky existoval studentský potápěčský klub.

Kdo s námi, se mnou a Davidem Vítkem opět zamíří do hlubin z počátku některého z českých lomů a později i na expedici do hlubin některého z moří?

Kdo si chce vyzkoušet jaké je to koupat se v zimě v zamrzlém českém rybníce a stát se otužilcem, který už nikdy nepozná co je rýma, chřipka a ušetří spousty peněz za papírové kapesníky?

Přestaňte zírat do svých počítačů, najděte někde plavky a napříč oběma školami, jak v Jihlavě tak i ve Žďáru nad Sázavou se ptejte a hlaste se na jiri.cada@secrji.cz, nebo david.vitek@secrji.cz . Blíží se jaro a je potřeba začít trénovat!

Váš Jirka Čada

Informace o události

Sdílej

Aktuálně

 • Den otevřených dveří v ŠECR on-line 18. 1. 2021 od 16 hod.

  V pondělí 18. 1. 2021 proběhne den otevřených dveří on-line na burzaskol.online.

  Ing. David Vítek

  ředitel

   

 • Uzavření školy ode dne 11. ledna 2021 do 22. ledna 2021

  Dle usnesení Vlády České republiky ze dne 7. ledna 2021 č. 13 je zakázána osobní přítomnost žáků ve škole v období od 11. ledna 2021 do 22. ledna 2021.

  Zakázány jsou i odborné praxe a odborný výcvik. Možné jsou pouze osobní konzultace žáků všech ročníků, a to jednotlivě jeden žák a jeden vyučující.

  V souladu se školským zákonem a školním řádem nařizuji v tomto období distanční výuku.

  Ing. David Vítek

  ředitel

 • Uzavření školy ode dne 4. ledna 2021 do 10. ledna 2021

  Dle usnesení Vlády České republiky ze dne 23. prosince 2020 č. 1377 je zakázána osobní přítomnost žáků ve škole v období od 27. prosince 2020 do 10. ledna 2021.

  Možné jsou pouze osobní konzultace žáků všech ročníků, a to jednotlivě jeden žák a jeden vyučující.

  V souladu se školským zákonem a školním řádem nařizuji v tomto období distanční výuku.

  Ing. David Vítek

  ředitel

 • Prodloužení platnosti ISIC

  Revalidační známky je možné vyzvednout (zakoupit) v pondělí 28. 12. 2020 během dopoledne u Mgr. Soukupové ve škole. Cena známky 180 Kč.

 • Prázdniny 21. a 22. prosince 2020

  Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy pro střední školy stanovilo 21. a 22. prosinec 2020 jako volné dny. V těchto dnech nebude probíhat výuka.

  Ing. David Vítek

  ředitel

NAŠI UČITELÉ