Home Události Pojďme se potápět!

Co se děje v ŠECR Jihlava

Pojďme se potápět!

Přátelé a je to znovu tady!

Více než dva roky absence pod vodou! Artróza kyčelního kloubu je totiž pěkná „sviňa“ a dokázala zastavit i mé běhání.

Dva roky navzdory verdiktu lékařů, že operace je nevyhnutelná, jsem se utěšoval, že se s tou „sviňou“ nějak musím popasovat, že zcela určitě je z toho maléru nějaká jiná cesta. Není!

Vyhodil jsem fůru peněz za nejrůznější TV reklamou proklamované preparáty, které slibovaly mým kloubům zaručenou pomoc. Žraločí chrupavku (pokud je opravdu vyráběná ze žraloků!) jsem nakonec s obrovskými výčitkami na duši potápěče a ochránce přírody, pojídal po hrstech. Žádné zlepšení! Jen snad obava, že na hřbetě mě z toho spořádaného množství žraločí chrupavky, vyroste na moři tolik obávaná trojúhelníková ploutev. Naštěstí se na sklonku loňského roku našel kamarád-lékař, který mě ukecal a ten zničený kus kosti mě vyměnil za skvělou titanovou náhradu. Stávám se sice trochu robocopem, ale překvapivě to funguje a já mohl definitivně zahodit berle!

Takže jdeme do toho znovu! Na jihlavské škole roky existoval studentský potápěčský klub.

Kdo s námi, se mnou a Davidem Vítkem opět zamíří do hlubin z počátku některého z českých lomů a později i na expedici do hlubin některého z moří?

Kdo si chce vyzkoušet jaké je to koupat se v zimě v zamrzlém českém rybníce a stát se otužilcem, který už nikdy nepozná co je rýma, chřipka a ušetří spousty peněz za papírové kapesníky?

Přestaňte zírat do svých počítačů, najděte někde plavky a napříč oběma školami, jak v Jihlavě tak i ve Žďáru nad Sázavou se ptejte a hlaste se na jiri.cada@secrji.cz, nebo david.vitek@secrji.cz . Blíží se jaro a je potřeba začít trénovat!

Váš Jirka Čada

Informace o události

Sdílej

Aktuálně

 • Uzavření školy ode dne 14. října 2020 do 1. listopadu 2020

  Dle usnesení Vlády České republiky ze dne 12. října 2020 č. 1022 je zakázána osobní přítomnost žáků ve škole v období ode dne 14. října 2020 do 1. listopadu 2020. Nařízení se týká i praktického vyučování. V tomto období jsou zakázané praxe a odborný výcvik studentů.

  V souladu se školským zákonem a školním řádem nařizuji v tomto období distanční výuku.

  Na základě opatření MŠMT ve dnech 26. října a 27. října 2020 není povinné distanční vzdělávání. Zaměstnanci školy budou v těchto dnech čerpat dovolenou.

  Ing. David Vítek

  ředitel

 • Uzavření domova mládeže.

  Dobrý den,

  v souvislosti s rozhodnutím vlády k omezení přítomnosti žáků ve školách od 14. 10.2020,  Vás chci upozornit, že provoz domova mládeže bude ukončen dnes, 13.10.2020, v 19,00 hodin.

  S pozdravem

   

  Ing. Vítězslav Březina

  zástupce ředitele pro DM a ŠJ

  SŠ stavební Jihlava

   

 • Uzavření školy ode dne 12. října 2020 do 27. října 2020

  Dle nařízení Vlády České republiky ze dne 8. října 2020 č. 997 je zakázána osobní přítomnost žáků ve škole v období ode dne 12. října 2020 do 25. října 2020. Nařízení se netýká praktického vyučování (odborný výcvik oboru Včelař, praxe studentů).

  S účinností ode dne 26. října do dne 27. října 2020 je zakázaná osobní přítomnost žáků středních škol včetně praktické výuky.

  V souladu se školským zákonem a školním řádem nařizuji v tomto období distanční výuku.

  Ing. David Vítek

  ředitel

   

 • Uzavření školy ode dne 5. října 2020 do 18. října 2020

  Dle nařízení Krajské hygienické stanice kraje Vysočina se sídlem v Jihlavě č. 11/2020 je zakázána osobní přítomnost žáků ve škole v období ode dne 5. října 2020 do 18. října 2020. Nařízení se netýká praktického vyučování (odborný výcvik oboru Včelař, praxe studentů a zdravotnický kurz).

  V souladu se školským zákonem a školním řádem nařizuji v tomto období distanční výuku.

  Ing. David Vítek

  ředitel

 • Poděkování za organizaci podzimních Srdíčkových dnů

  Krásný den do Jihlavy, milá paní profesorko Suchá,

  srdečně Vám děkujeme za organizaci podzimních Srdíčkových dnů. 

  V příloze posíláme děkovný certifikát jako náš projev vděčnosti za Vaši pomoc a podporu. Prosím, předejte naše poděkování vašim šikovným studentům, kteří se do sbírky zapojili a kteří si poděkování opravdu zaslouží.

NAŠI UČITELÉ

 • Ing. David Vítek

  mail-icon Ředitel školy

  david.vitek@secrji.cz

  Vyučuje cestovní ruch, ekonomiku, marketing a management.

 • RNDr. Ladislav Vítek

  mail-icon Jednatel IEC, s. r. o.

  ladislav.vitek@secrji.cz

  Vyučuje matematiku, základy přírodních věd a biologii.

 • Mgr. Jiří Čada

  mail-icon Jednatel IEC, s. r. o.

  jiri.cada@secrji.cz

  Vyučuje základy přírodních věd (fyziku) a přístrojové a nádechové potápění.

 • MUDr. Jakub Čada

  mail-icon Jednatel IEC, s. r. o.

  jakub.cada@secr.cz

  Vyučuje biologii v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika.