Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Erasmus Bavorsko 2023

Erasmus Bavorsko 2023Zatím nám přeje počasí a studenti pracují velmi zodpovědně. Mám jen pozitivní zpětnou vazbu a jejich denní nadřízení je chválí. Protože je velmi teplé počasí, je návštěvnost parku denně velmi vysoká až extrémní. Znamená to, že jsou všude tisíce návštěvníků s dětmi. Jsou zde fronty na atrakce a velké fronty a neskutečný shon a velmi mnoho práce v gastronomii.

 

Studenti si vyzkoušeli pracovat jako operátoři atrakcí, zde byli vždy se zaměstnancem parku, který byl Němec a mluvil anglicky. Pro vysokou návštěvnost bylo také nutné neustále kontrolovat jednotlivé bezpečností požadavky atrakcí, uvádět a "zapínat" návštěvníky do sedadel, odebírat cenné věci, či vše, co na atrakci nepatří.

Minulý týden jsme pracovali s hercem, který vystupuje jako Kapitán Černovous - Kpt. Schwarzbart, pochází z Hamburgu a pracuje již mnoho let jako animátor v zábavních parcích v Německu. Asistovali jsme mu u jeho programu "Honba za pokladem", pracovali s dětmi, nacvičili mini disco show, a dokonce vystupovali také přímo na jevišti spolu s pirátem a maskotem parku, lvem Franzem.

Byla jsem na všechny opravdu moc pyšná, svoji práci animátora a trému /živé vystoupení/ zvládli na jedničku.