Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Uchazeč > Vybavení školy

Vybavení školy

Škola se nachází v Jihlavě na Rantířovské ulici v klidné lokalitě nedaleko městské čtvrti Horní Kosov. Uvnitř budovy se nachází devět kmenových tříd, dále tři jazykové učebny, učebna písemné a elektronické komunikace, tři učebny informačních technologií, učebna biologie a fyziky, učebna matematiky, učebna dramatické výchovy, učebna hudební výchovy, učebna výtvarné výchovy, včelařská učebna, kanceláře a kabinety, žákovská knihovna, tělocvična, tři privátní pokoje, kuchyňka, žákovské šatny a sociální zařízení. Každý žák disponuje vlastní uzamykatelnou skříňkou v šatně. V celém prostoru školy je k dispozici wi-fi. Učebny jsou vybavené řízeným větráním, žáci tak studují v dokonale čistém a zdravotně nezávadném prostředí.

Vybavení školy Vybavení školy Vybavení školy

Všechny učebny jsou vybaveny audiovizuální technikou, která umožňuje žákům kvalitní výuku. Žákovská knihovna obsahuje cca 1000 titulů beletrie a naučné literatury, zájemcům jsou k dispozici i cizojazyčné knihovny nabízející anglická, německá a francouzská díla.

Vybavení školy

V učebně písemné a elektronické komunikace jsou studentům k dispozici počítače s programovým vybavením pro výuku desetiprstové hmatové techniky, učebny informačních technologií jsou vybaveny počítači PC a speciální audiovizuální technikou. Každá učebna má kapacitu max. 20 míst, při výuce má každý žák k dispozici samostatné pracovní místo. Učebny jsou napojeny na Internet, vybaveny projekční technikou a tiskárnami. Samozřejmostí je možnost bezdrátového připojení k Internetu v celém objektu školy

Učebny, knihovnu i posilovnu mohou studenti využívat nejen v době výuky, ale i ve svém osobním volnu.
Během přestávek se žáci mohou občerstvit nápojem nebo jídlem z automatu, případně připravit si jídlo v kuchyňce.

Strava je zajištěna v nedaleké jídelně.

Přímo u školy je zastávka MHD, před školou je k dispozici parkoviště a školní zahrada.