Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Student > Erasmus+ > Bavorsko – podzim 2023

Bavorsko – podzim 2023logosbeneficaireserasmusrightfunded.jpegErasmus.png

Krátkodobá mobilita od 1. 9. do 15. 9. 2023

Praxe v zábavním parku

Obor:

RVP: 65-42-M/02 CESTOVNÍ RUCH
ŠVP: Management aktivního volného času

Ročník: 1. A1, 2. A1, 3. A1

Výběrové řízení:

  • Motivační dopis v českém jazyce do 30. 6. 2023
  • Pohovor v anglickém jazyce do 30. 6. 2023
  • Hodnocení v 2. pololetí školního roku 2022/23
  • Sociální zázemí

Evropská komise nezodpovídá za napsaný text.

 

Zatím nám přeje počasí a studenti pracují velmi zodpovědně. Mám jen pozitivní zpětnou vazbu a jejich denní nadřízení je chválí. Protože je velmi teplé počasí, je návštěvnost parku denně velmi vysoká až extrémní. Znamená to, že jsou všude tisíce návštěvníků s dětmi. Jsou zde fronty na atrakce a velké fronty a neskutečný shon a velmi mnoho práce v gastronomii.

 

Studenti si vyzkoušeli pracovat jako operátoři atrakcí, zde byli vždy se zaměstnancem parku, který byl Němec a mluvil anglicky. Pro vysokou návštěvnost bylo také nutné neustále kontrolovat jednotlivé bezpečností požadavky atrakcí, uvádět a "zapínat" návštěvníky do sedadel, odebírat cenné věci, či vše, co na atrakci nepatří.

Minulý týden jsme pracovali s hercem, který vystupuje jako Kapitán Černovous - Kpt. Schwarzbart, pochází z Hamburgu a pracuje již mnoho let jako animátor v zábavních parcích v Německu. Asistovali jsme mu u jeho programu "Honba za pokladem", pracovali s dětmi, nacvičili mini disco show, a dokonce vystupovali také přímo na jevišti spolu s pirátem a maskotem parku, lvem Franzem.

Byla jsem na všechny opravdu moc pyšná, svoji práci animátora a trému /živé vystoupení/ zvládli na jedničku.